Pôžičky bez dokladovania príjmu

Dokladovanie svojho príjmu nie je vždy jednoduché, preto niektorí siahajú po pôžičkách ponúkaných  nebankovými subjektmi.

Výhody tejto pôžičky


Máme pre Vás niekoľko výhod. Mysleli sme na každého.

  • peniaze už do 24 hodín
  • pre ženy na materskej dovolenke
  • pre podnikateľov
  • pre dôchodcov aj študentov
  • bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia (v prípade, že je naozaj bez ručenia)
  • jednoduché vybavenie cez online formulár
  • aj pre nezamestnaných a dlžníkov
Mohlo by Vás zaujímať
Moderní a populární americká hypotéka poskytuje svým klientům praktický, rychlý a mocný styl zaplacení úplně čehokoliv. Výborná a bezproblémová americká hypotéka umí splnit jakékoliv klientovi tužby.
Neobjevíte nic všednějšího, než v momentě individuální půjčky bez registru a poplatku užít vyhledávaný a oblíbený online formulář, který je samozřejmě bez dalších plateb.
Nemějte strach použít výhodné peněžní prostředky, které utváří půjčky bez registru ihned a nabýt obrovské půjčky pro všechny občany.
Zaručte si špičkovou a přínosnou finančního budoucnost, kterou bude mít pod palcem exklusivní půjčka ještě dnes , která je dostupná značnému počtu zákazníků bez hranic.
img

Situácia

Aj v situácii, keď nedokladujete svoj príjem, vybraný úver musíte niečím zaručiť. Najčastejšie je to byt či dom, ktorého ste vlastníkom, ale niekedy postačí aj vaše auto – všetko závisí od sumy, ktorú si chcete požičať.

Výšku pôžičky

Výšku pôžičky určuje spoločnosť, ale prevažne sa pohybuje v rozpätí od niekoľkých desiatok eur, a po niekoľko tisícových. Záleží od potenciálneho klienta, čím chce ručiť. Pre príklad môžeme použiť založenie nehnuteľnosti, ohodnotenej napríklad na 100 000 €. V podmienkach pôžičky bude, že jej poskytnutie siaha do výšky 80%, čiže maximálna výška požičaných prostriedkov bude 80 000 €. 


 Pôžička bez dokladovania príjmu má aj iné výhody než len tú, že nemusíte preukazovať svoj mesačný príjem. Dôvodov, prečo si ju vybrať, je hneď niekoľko. Nielenže ide o bezúčelový úver, ale aj jej vybavenie je mimoriadne jednoduché a prakticky bezproblémové. Navyše, požiadať o ňu, máte možnosť aj  prostredníctvom internetu. Nezabúdajte ani na fakt, že „nebankovky“ nenahliadajú do registrov, ktoré vedú banky.


 Nevýhodami je ručenie nehnuteľnosťou,  vyššia úroková sadzba, ako má banková pôžička, a teda aj rast RPMN.


 Na vybavenie tejto pôžičky vám postačia najbežnejšie doklady, ktorými preukážete svoju totožnosť. Sú nimi občiansky preukaz a k nemu ešte aspoň jeden doklad, ktorým môže byť rodný list, pas alebo vodičský preukaz. Vek žiadateľa musí presahovať hranicu 18 rokov a samozrejmosťou sú poplatky za sprostredkovanie úveru.
Zásady ochrany osobních údajů
© 2010