Pôžičky bez registra

 Pri slove „pôžička“ si väčšina z vás hneď predstaví dlhé čakacie lehoty a dokonca aj prípadné neschválenie úveru. Potrebujete si prerobiť byt alebo kúpiť auto? Obráťte sa so žiadosťou o pôžičku na nebankový sektor – tam totiž máte reálnu šancu aj ak predstavujete v bankovom registri dlžníka .

Výhody tejto pôžičky


Máme pre Vás niekoľko výhod. Mysleli sme na každého.

  • peniaze už do 24 hodín
  • pre ženy na materskej dovolenke
  • pre podnikateľov
  • pre dôchodcov aj študentov
  • bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia (v prípade, že je naozaj bez ručenia)
  • jednoduché vybavenie cez online formulár
  • aj pre nezamestnaných a dlžníkov
Mohlo by Vás zaujímať
Moderní a populární americká hypotéka poskytuje svým klientům praktický, rychlý a mocný styl zaplacení úplně čehokoliv. Výborná a bezproblémová americká hypotéka umí splnit jakékoliv klientovi tužby.
Neobjevíte nic všednějšího, než v momentě individuální půjčky bez registru a poplatku užít vyhledávaný a oblíbený online formulář, který je samozřejmě bez dalších plateb.
Nemějte strach použít výhodné peněžní prostředky, které utváří půjčky bez registru ihned a nabýt obrovské půjčky pro všechny občany.
Zaručte si špičkovou a přínosnou finančního budoucnost, kterou bude mít pod palcem exklusivní půjčka ještě dnes , která je dostupná značnému počtu zákazníků bez hranic.
img

Niekedy vám banky nechcú poskytnúť

úver práve preto, lebo na takomto registri figurujete. Ide o zoznam klientov, v ktorom môžeme nájsť informácie o úveroch, o povolenom prečerpaní na účte, vydaných kreditných kartách alebo podaných žiadostiach o úver, ktoré sa týkajú konkrétneho klienta. Takže, ak podľa niektorej banky patríte medzi problémových klientov, nezostáva vám nič iné, ako sa obrátiť  na nebankový sektor.

Pôžičky bez registra

 sa poskytujú práve klientom, ktorí majú záznam v bankovom registri, keďže pri takejto pôžičke sa doň nenahliada. Túto možnosť ponúka výhradne nebankový sektor, keďže v tom bankovom sa do registra nahliada bez výnimky. Ak ste mali niekedy v minulosti problém splácať úver (mohlo to byť aj pred 10 rokmi), je to už zaznamenané.


Musíte však rátať s tým, že pri pôžičke bez registra pôjde o vyššiu úrokovú sadzbu a tiež vyššie RPMN (ročná percentuálna miera nákladov) ako v banke. To je cena za poskytnutie rizikovej pôžičky. No ak vezmete do úvahy, že v žiadnej komerčnej banke by ste pravdepodobne nepochodili, musíte uznať, že sa to oplatí. Ak chcete poznať znenie vašich záznamoch v registri, môžete o ne požiadať. Táto služba je však spoplatnená.


Pri pôžičke bez registra väčšinou nepotrebujete ručiteľa  ani dokladovanie účelu použitia získaného úveru. Úver môže mať hodnotu od niekoľkých desiatok eur až po desaťtisíce.
Zásady ochrany osobních údajů
© 2010