Pôžičky pre dôchodcov

Pre banku sú rizikovou skupinou klientov, okrem iného, aj dôchodcovia, pretože výška ich dôchodku je niekedy nízka, čím sa znižuje ich bonita. Aj oni však občas potrebujú finančnú pomoc, ktorú im nemá kto poskytnúť a vtedy je jediným riešením kontaktovanie nebankovej spoločnosti.

Výhody tejto pôžičky


Máme pre Vás niekoľko výhod. Mysleli sme na každého.

  • peniaze už do 24 hodín
  • pre ženy na materskej dovolenke
  • pre podnikateľov
  • pre dôchodcov aj študentov
  • bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia (v prípade, že je naozaj bez ručenia)
  • jednoduché vybavenie cez online formulár
  • aj pre nezamestnaných a dlžníkov
Mohlo by Vás zaujímať
Moderní a populární americká hypotéka poskytuje svým klientům praktický, rychlý a mocný styl zaplacení úplně čehokoliv. Výborná a bezproblémová americká hypotéka umí splnit jakékoliv klientovi tužby.
Neobjevíte nic všednějšího, než v momentě individuální půjčky bez registru a poplatku užít vyhledávaný a oblíbený online formulář, který je samozřejmě bez dalších plateb.
Nemějte strach použít výhodné peněžní prostředky, které utváří půjčky bez registru ihned a nabýt obrovské půjčky pro všechny občany.
Zaručte si špičkovou a přínosnou finančního budoucnost, kterou bude mít pod palcem exklusivní půjčka ještě dnes , která je dostupná značnému počtu zákazníků bez hranic.
img

Záleží na rozhodnutí

 konkrétnej nebankovej spoločnosti, koľko peňazí vám požičia. Faktory ovplyvňujúce maximálnu výšku pôžičky sú váš vek, výška dôchodku alebo ručenie hmotným majetkom. Od určitého veku sa už vyžaduje ručiteľ. 


Vek osoby v tejto rizikovej skupine je podstatným údajom. Poskytovateľ pôžičky si totiž zakaždým chce byť istý, že sa mu požičané peniaze vrátia späť. Do určitého veku preto ešte dostanete finančné prostriedky bez ručiteľa, no vo vyššom veku to už možné nie je. 

Výhodou

tejto pôžičky je aj to, že nie ste nútený dokladovať, na čo použijete peniaze. Vďaka tomu si vlastné potreby spĺňate veľmi rýchlo a na splácanie musíte myslieť až v dobe, kedy zakúpenú vec už používate. Odteraz už nebude problémom kúpa televízora alebo zaplatenie výletu do destinácie, ktorá bola vždy vaším snom.


 


AK ste sa už rozhodli pre využitie tejto dostupnej cesty, z dokladov budete potrebovať váš občiansky preukaz, plus ďalší preukaz totožnosti, napríklad pas alebo rodný list. V prípade, že udávate ručiteľa, potrebuje rovnaké doklady aj on.


 


Čo sa týka splácania, treba dodržiavať mesačný interval, ktorého výška zahŕňa aj všetky administratívne poplatky. Niektoré nebankové spoločnosti ponúkajú aj možnosť splatiť dlžobu predčasne, pričom vám prislúchajúce úroky budú následne vrátené.


 


Peniaze si teda môžete požičať aj vtedy, keď ste dôchodca. Rýchlu pôžičku do 24 hodín môžete získať aj vy veľmi jednoducho- vyplnením krátkeho online formulára.


 


 
Zásady ochrany osobních údajů
© 2010