Pôžičky pre študentov

Študentské pôžičky poskytuje veľmi málo komerčných bánk, pretože ide prevažne o osoby bez príjmu, zaraďujúce sa k rizikovým. Podmienky pre schválenie sa rôznia, rovnako aj výška úrokov.


 


 

Výhody tejto pôžičky


Máme pre Vás niekoľko výhod. Mysleli sme na každého.

  • peniaze už do 24 hodín
  • pre ženy na materskej dovolenke
  • pre podnikateľov
  • pre dôchodcov aj študentov
  • bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia (v prípade, že je naozaj bez ručenia)
  • jednoduché vybavenie cez online formulár
  • aj pre nezamestnaných a dlžníkov
Mohlo by Vás zaujímať
Moderní a populární americká hypotéka poskytuje svým klientům praktický, rychlý a mocný styl zaplacení úplně čehokoliv. Výborná a bezproblémová americká hypotéka umí splnit jakékoliv klientovi tužby.
Neobjevíte nic všednějšího, než v momentě individuální půjčky bez registru a poplatku užít vyhledávaný a oblíbený online formulář, který je samozřejmě bez dalších plateb.
Nemějte strach použít výhodné peněžní prostředky, které utváří půjčky bez registru ihned a nabýt obrovské půjčky pro všechny občany.
Zaručte si špičkovou a přínosnou finančního budoucnost, kterou bude mít pod palcem exklusivní půjčka ještě dnes , která je dostupná značnému počtu zákazníků bez hranic.
img

Rozhodnutie

do akej miery ste ochotný úver preplatiť na úrokoch, je v podstate na vás. Štandardná úroková miera sa pohybuje v rozpätí od 6 do 10 %. Sú však aj iné okolnosti, ktoré treba zvážiť pred vybratím pôžičky.


 

Každý úver určuje minimálna

 aj maximálna výška vypožičanej sumy, obvykle je minimom 700 až 1000 eur. Väčšie rozdiely sú pri maximách - napríklad vo VÚB banke si môžete požičať až 13 300€ s maximálnou splatnosťou 10 rokov. V nebankových spoločnostiach si môžete požičať aj viac, záleží to však od podmienok.


 


Dĺžka splácania je podmienená dĺžkou štúdia, ale niektoré banky poskytujú možnosť splácať úver aj dlhšie. Štandardná doba pre splatenie pôžičky je minimálne 12 mesiacov a maximálne 10 rokov.


 


Rovnako ako pri iných typoch úverov, ani pri tomto netreba dokladovať účel využitia peňazí. Študent sám zváži načo potrebuje financie (učebnice, internát, externé štúdium a pod.).


 


Ak sa vaša finančná situácia počas štúdia zmení, niektoré z bánk poskytujú možnosť počkať so splácaním až do ukončenia štúdia. Potom sa očakáva, že sa zamestnáte a svoj dlh budete schopný platiť. Iné banky zas vyžadujú ručenie rodičov. V „nebankovkách“ s vami vašu finančnú situáciu prekonzultujú a vytvoria nový splátkový kalendár.Samozrejme, aby vám bola poskytnutá študentská pôžička, musíte mať vek 18 až 26 rokov, byť študentom dennej alebo externej formy štúdia. Niekde je poskytnutie úveru limitované navštevovaním druhého ročníka vysokej školy.


 
Zásady ochrany osobních údajů
© 2010