Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

 Ženám na materskej dovolenke sa , bohužiaľ, často stáva, že sa dostanú do finančnej tiesne. Prídavky na dieťa mnohokrát nepokrývajú výdavky a potreba prilepšiť si je teda celkom logická. V komerčnej banke čerstvá matka asi nepochodí, pretože jej príjem je len minimálny. 


 


 

Výhody tejto pôžičky


Máme pre Vás niekoľko výhod. Mysleli sme na každého.

  • peniaze už do 24 hodín
  • pre ženy na materskej dovolenke
  • pre podnikateľov
  • pre dôchodcov aj študentov
  • bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia (v prípade, že je naozaj bez ručenia)
  • jednoduché vybavenie cez online formulár
  • aj pre nezamestnaných a dlžníkov
Mohlo by Vás zaujímať
Moderní a populární americká hypotéka poskytuje svým klientům praktický, rychlý a mocný styl zaplacení úplně čehokoliv. Výborná a bezproblémová americká hypotéka umí splnit jakékoliv klientovi tužby.
Neobjevíte nic všednějšího, než v momentě individuální půjčky bez registru a poplatku užít vyhledávaný a oblíbený online formulář, který je samozřejmě bez dalších plateb.
Nemějte strach použít výhodné peněžní prostředky, které utváří půjčky bez registru ihned a nabýt obrovské půjčky pro všechny občany.
Zaručte si špičkovou a přínosnou finančního budoucnost, kterou bude mít pod palcem exklusivní půjčka ještě dnes , která je dostupná značnému počtu zákazníků bez hranic.
img

Jej vybavenie je jednoduché

a mamičkám podstatne šetrí čas – môžu zostať v teple a pohodlí domova a všetko zariadiť cez internet. Poskytovatelia si totiž uvedomujú, že pôžičku je najlepšie mať v rukách hneď. Peniaze vám nabehnú na účet v priebehu 24 hodín, a keďže ide o bezúčelový úver, nemusíte nikomu vysvetľovať, na čo tieto prostriedky použijete. Tento typ pôžičky je obzvlášť výhodný v prípadoch, keď potrebujete súrne nižšiu sumu peňazí.

Ako už bolo spomenuté

vybavovanie nie je zdĺhavé a na preukázanie totožnosti vám postačí občiansky preukaz a pas, rodný list alebo vodičský preukaz. Poskytovateľ môže požadovať doklad o príjme partnera, keďže príspevok na materskú dovolenku od štátu je nízky na pokrytie pôžičky. Ak žena počas materskej dovolenky samostatne zarába a jej príjem je dostatočne vysoký, potvrdenie o príjme partnera nie je potrebné. 


 


Takéto pôžičky poskytuje prevažne nebankový sektor, lebo práve tam nik nenahliada do bankového registra. Jedinou nevýhodou môže byť výška úrokov, po dohode s finančným agentom by ste však mali získať splátkový kalendár, ktorý vám bude vyhovovať najlepšie. 


 
Zásady ochrany osobních údajů
© 2010