Pôžička vhodná aj pre nezamestnaných

Najväčším problémom v prípade nezamestnanosti je ten, že ako človek bez práce si nemôžete odkladať peniaze bokom, teda šetriť. To sa však môže ukázať ako problém práve vo chvíli, keď to čakáte najmenej. Potrebujete peniaze napríklad na opravu práčky, ktorá bola kúpená  len nedávno a nemáte ich zrazu odkiaľ vziať? V tom prípade môže byť riešením práve pôžička.

Výhody tejto pôžičky


Máme pre Vás niekoľko výhod. Mysleli sme na každého.

  • peniaze už do 24 hodín
  • pre ženy na materskej dovolenke
  • pre podnikateľov
  • pre dôchodcov aj študentov
  • bez dokladovania príjmu
  • bez ručenia (v prípade, že je naozaj bez ručenia)
  • jednoduché vybavenie cez online formulár
  • aj pre nezamestnaných a dlžníkov
Mohlo by Vás zaujímať
Moderní a populární americká hypotéka poskytuje svým klientům praktický, rychlý a mocný styl zaplacení úplně čehokoliv. Výborná a bezproblémová americká hypotéka umí splnit jakékoliv klientovi tužby.
Neobjevíte nic všednějšího, než v momentě individuální půjčky bez registru a poplatku užít vyhledávaný a oblíbený online formulář, který je samozřejmě bez dalších plateb.
Nemějte strach použít výhodné peněžní prostředky, které utváří půjčky bez registru ihned a nabýt obrovské půjčky pro všechny občany.
Zaručte si špičkovou a přínosnou finančního budoucnost, kterou bude mít pod palcem exklusivní půjčka ještě dnes , která je dostupná značnému počtu zákazníků bez hranic.
img

Kto vám poskytne pôžičku

Nezamestnaný človek patrí do rizikovej skupiny- to platí u každého poskytovateľa. Nemá príjem, a preto sa nedá spoliehať, že svoj dlh bude môcť splatiť. To je dôvod, prečo banky poskytujú úver iba tým, ktorí majú pravidelný príjem. Našťastie však existuje možnosť obrátiť sa na nebankové subjekty, kde skutočnosť, či ste zamestnaný, nie je taká dôležitá. V tom prípade však počítajte s vyšším úrokom a s nutnosťou ručiť majetkom.

Čím sa dá ručiť

Ručiť môžete akýmkoľvek hmotným majetkom primeranej hodnoty. To znamená, že ak si požičiate menšiu sumu, ručiť zvyčajne postačí aj domácimi spotrebičmi alebo nábytkom. Avšak pri požičaní vyššej sumy, je nutné zabezpečiť ručenie automobilom alebo dokonca nehnuteľnosťou.
Takto dokladujete poskytovateľovi svoju ochotu splácať dlh.


Prečo si požičiavať peniaze
Verte či nie, ale peniaze z pôžičky vám v konečnom dôsledku môžu ušetriť čas aj finančné prostriedky. Vráťme sa k už spomínanej práčke. Ak sa vám pokazí, tak nemôžete celej rodine oprať oblečenie. Musíte ho zaniesť do práčovne, kde sú ceny pomerne vysoké.
Ak však získate pôžičku, ktorou okamžite uhradíte opravu práčky, čoskoro môžete bielizeň opäť prať doma a oveľa lacnejšie. Aj v takýchto prípadoch teda rýchla pôžička pomáha.


Ako si požičať
Potrebujete obetovať iba pár minút vášho času na vyplnenie jednoduchého kontaktného formulára. Do 24 hodín bude vaša požiadavka posúdená a doma vás navštívi finančný agent, s ktorým podpíšete zmluvu. 
Pripravte si občiansky preukaz a jeden ďalší doklad, ktorým môže byť napríklad vodičský preukaz alebo rodný list. Takisto, ak je vyžadovaný aj podpis ručiteľa, sú potrebné aj doklady tejto osoby.


 
Zásady ochrany osobních údajů
© 2010